A PLACE FOR INSPIRATION. Kreatywne biuro w szafie

Przeglądałam dzisiaj Pinterest i inne zasoby internetu w poszukiwaniu inspiracji biurowych. Dysponuję niewielką, wolną powierzchnią pokoju, którą chciałabym zaaranżować jako swoje kreatywne miejsce pracy. W oko wpadło mi mnóstwo pomysłów, ale niesamowicie zaskoczyła i zarazem zauroczyła mnie idea biura w szafie :) Gdybym tylko miała taką dużą, dwudrzwiową szafę... Taka organizacja przestrzeni wydaje mi się bardzo praktyczna i funkcjonalna: kiedy chcemy pracować, wchodzimy do szafy, a podczas odpoczynku po prostu ją zamykamy. Dokładnie tak, jakbyśmy symbolicznie wyszli z biura do domu - zostawiamy obowiązki i możemy oddawać się przyjemnościom :)

4 najbardziej twórcze pomysły zebrałam w poniższym kolażu, pozostałych szukajcie pod hasłem "office closet". Mam nadzieję, że Was również zainspirują do małego przeorganizowania swojego miejsca pracy :)


18 komentarze:

 1. podoba mi się takie praktyczne podejście, bałagan można po prostu zamknąć :)

  OdpowiedzUsuń
 2. wow, ale ciekawe rozwiązanie! też jestem na etapie szukania inspiracji na takie swoje miejsce :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Na początku pomyślałam, że to trochę śmieszne, ale w gruncie rzeczy to bardzo pomysłowe ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przez pewien czas miałam przerobiony barek w meblościance na biurko... dopóki nie urwałam w klapie zawiasów. Jednak wolę tradycyjne biurka :D Aczkolwiek pierwszy pomysł, górny rząd po lewej, mnie zauroczył, z drugiej jednak strony nie mogłabym się skupić przy takim nagromadzeniu rzeczy, wzorów. Kiedy piszę, czy to blog, czy projekt obyczajowo-historyczny muszę mieć czyste biurko i brak jakichkolwiek szpargałów w okolicy biurka.
  Chociaż dzisiaj zwiedzałam wirtualnie (i jednocześnie motywowałam się co do przyszłorocznych wakacji) muzeum Bułhakowa w Kijowie i stwierdziłam, że takie mieszkanka z takim przedwojennym klimatem mają dla mnie największy urok:
  http://museum3dtours.com/php/point.php?parent=point&idm=11&l=en
  Dobrej nocy i inspirującej soboty!
  Pozdrawiam!
  M.

  P.S.
  Pozwoliłam sobie śledzić Cię na pinterest, m.tetela to ja ;)

  Buziaki!
  M.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można urządzić sobie takie "muzealne biuro", pamiętając jednocześnie o minimalizmie. To mógłby być złoty środek na Twoje własne miejsce pracy? :)

   Usuń
 5. Uwielbiam takie rozwiązania i bardzo żałuję, że nie mogę wprowadzić u siebie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też żałuję, ale nadal szukam inspiracji i pomysłów, które będę mogła zastosować :)

   Usuń
 6. Super! Bardzo ciekawie wygląda i na pewno jest bardzo funkcjonalne. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. ojej, co za inspirujący pomysł! tylko teraz co począć z ubraniami z tej szafy :-)))

  OdpowiedzUsuń
 8. podglądam takie pomysly od dawna. Podoba mi sie to, ze jak zamknę szafę, to sprawy związane z pracą tez zostaja symbolicznie zamknięte. To bardzo przydatne dla osób ktore pracuja w domach :) Piekne inspiracje wybralas!

  OdpowiedzUsuń
 9. zakochałam sie w tym pierwszym ! mega

  bardzo ładna szata graficzna bloga, jestem pod wrażeniem

  OdpowiedzUsuń
 10. Kreatywność ludzka nie zna granic! Widziałam już telewizory i łóżka w szafach ale biurko to da mnie nowość. Jeśli wykonywałabym wolny zawód, to pomysł ten miałby dla mnie swoje plusy, z drugiej strony tak ciągle otwierać - zamykać - otwierać - zamykać. No nie wiem...

  OdpowiedzUsuń
 11. Strasznie mi się podobają takie rozwiązania :d I myślę, że jak już będę mieszkała na swoim to chyba sobie zorganizuję coś takiego :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Zakochałam się ♥ definitywne MUST HAVE

  OdpowiedzUsuń

 

Popularne posty

Fb