Autorka

O MNIE: 
Agnieszka Werecha 
dwudziesto(kilku)latka
Poznanianka
mgr psychologii
pasjonatka fotografii
miłośniczka kreatywnego stylu życia i rękodzieła
wielbicielka podróży, szczególnie do Italii
szczęśliwie zakochana
romantyczka, inspiratorka, marzycielka
specjalistka ds. odkrywania własnego flow :)


O BLOGU:


Flow-Coach blog jest kolekcją moich pasji, codziennych zdarzeń i sytuacji, które mnie motywują, dają natchnienie i uszczęśliwiają. Zakładając bloga chciałam, by stał się on również Twoim inspirującym przystankiem podczas internetowych podróży. Miejscem w którym zatrzymasz się na jakiś czas, odetchniesz i jednocześnie zmobilizujesz siły do dalszej drogi. Drogi do wewnątrz. Do odkrywania samego siebie. Do odkrywania własnego flow. Opisując i pokazując alternatywy, nowe kreatywne ścieżki, drobne wskazówki, chciałabym inspirować Cię do zmiany. Nie odkładaj życia na później. Masz w sobie wiele zasobów - znajdź je i wykorzystaj najlepiej jak potrafisz.JA W INTERNECIE:


fotograficznie: WWW / BLOG /


WSPÓŁPRACA:

Jestem otwarta na wszelkie propozycje kreatywnej współpracy :)

* Jako fotograf specjalizuję się głównie w fotografii ślubnej, portretowej, rodzinnej, fotografii handmade. Wykonuję również reportaże z eventów, a najchętniej fotografuję w podróży :)

* Jako psycholog, edukator seksualny i coach interesuje mnie szczególnie psychologia zdrowia, psychologia twórczości, psychologia pozytywnej, arteterapia oraz rozwój psychoseksualny człowieka.

* Jako blogerka z przyjemnością podejmę współpracę z blogerami, osobami prywatnymi lub firmami, których działalność współgra z tematyką mojego bloga.


kontakt: a.werecha [@] gmail.com


* * *
Kopiowanie i powielanie zdjęć, tekstu lub jakichkolwiek innych treści publikowanych na blogu bez pisemnej zgody autorki jest zabronione.
 

Popularne posty

Fb