GIVEAWAY. Grafiki motywujące lecą do...

Dziękuję Wam za podzielenie się swoim marzeniem oraz krokami do jego realizacji. Mam nadzieję, że staną się one inspiracją dla innych! Grafiki motywacyjne polecą do... wszystkich osób, które wzięły udział w zabawie :) W celu ustalenia adresu wysyłki oraz koloru grafiki, proszę o kontakt mailowy:

* Nadine (grafika + ramka)
* Fotografkę (grafika)
* Kutnowiankę (grafika + ramka)
* Elaine (grafika)
* Art Attack (grafika)

GRATULACJE! :)


W tym miejscu pozwolę sobie zacytować Wasze inspirujące kometarze.

"Od kiedy pamiętam miałam marzenie. Jedno. Wielkie. Trochę większe niż ja sama.
Chciałam napisać książkę. To trochę banalne, bo masa ludzi na świecie chce napisać książkę. Ale w moim przypadku jest to coś, czemu oddałam się całkowicie przez ostatnie 10 lat. Żeby spełnić to marzenie - lepiej - żeby dojść do obranego celu! Staram się codziennie zrobić chociaż jeden mały krok do przodu. Napisać chociaż jedno zdanie. Poprawić chociaż jeden rozdział. Zanotować kilka pomysłów. Poświęcam codziennie (zazwyczaj przed snem) kilka minut na to, żeby zastanowić się jak przyspieszyć proces. Co dodać. Co trzeba odjąć, żeby nie przytłoczyć czytelnika. To głównie dzięki temu marzeniu postanowiłam pisać bloga - to taka moja mała rozgrzewka przed nieuniknionym. Dodatkowo łapię kontakty. To zazwyczaj przypadkowe znajomości, które jak się później - też przypadkiem - okazało mogą pomóc w osiągnięciu mojego celu. Myślę, że w marzeniu najważniejsze jest to, żeby wiedzieć w jaki sposób można je zrealizować, a jeśli jeszcze tego nie wiadomo to zamiast "marzyć" dobrze jest wziąć się w garść i wymyślić coś sensownego. Bo marzenia same się nie spełniają. Marzenia zmienia się na cele, które się osiąga."
Nadine

"Od gimnazjum moim największym marzeniem było studiowanie prawa. Od początku liceum robiłam wszystko, żeby jak najlepiej zdać maturę z historii, jednak zabrakło mi 0,7 pkt :(
Byłam załamana, ale postanowiłam walczyć. Poświęciłam rok na przygotowania do matur z rozszerzonej historii i wosu i ...w tym roku nareszcie mi się udało !
Ale czy to znaczy, że moje marzenie uległo już spełnieniu ? Hmm..myślę, że jest to tylko pierwszy krok. Teraz moim kolejnym marzeniem jest ukończenie studiów, a następnie dostanie się na aplikację prokuratorską. Mam nadzieję, że mi się uda i będę o to bardzo mocno walczyć :)"
Fotografka

"Napiszę o czym marzę nie z powodu konkursu, ale dlatego, że Twój wpis sprawił, że się nad tym zastanowiłam przez chwilę...Moim największym marzeniem jest wychowanie mojego dziecka tak, żeby chciało i potrafiło spełniać własne marzenia, aby miało w życiu pasje i żeby nigdy w siebie nie wątpiło. Marzę, żeby przez życie szło zawsze z podniesionym czołem i odwagą w sercu, której mi samej czasem brakuje. Co robię by moje marzenie się spełniło? KOCHAM."
Kutnowianka

"Moim największym marzeniem jest zostanie aktorką. Większości dziewczynek w wieku wczesnoszkolnym marzy się wielka kariera w świetle reflektorów, a później z nich wyrastają i kierują swoje zainteresowania w inną stronę. Ja pozostaję przy tym marzeniu, choć wiele osób próbowało mnie od niego odwieść. Uczęszczam na kółko teatralne, biorę udział w konkursach, odgrywam drobne etiudy w domu i staram się ulepszać swój warsztat. I przede wszystkim - wierzę w siebie, bo bez tego ani rusz. Nie zniechęcam się opiniami, że po szkole aktorskiej nie ma pracy, że tylko nielicznym się udaje, że trzeba mieć bardzo silna psychikę. Ja wiem, że sobie poradzę :)"
Elaine

"Moje największe marzenie to być mamą i żeby ten cel osiągnąć buduję trwały, mocny związek i dążę do samodzielności finansowej, zdobycia wymarzonej pracy, stworzenia wspaniałego domu :)"
Art Attack

Uwielbiam czytać Wasze komentarze. Życzę Wam dalszej wiary i determinacji w dążeniu do realizacji swoich marzeń. Pamiętajcie:
"if you can dream it, you can do it!"


8 komentarze:

 1. Aaaa! Pierwszy raz dostałam coś w rozdaniu <3

  Dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Aleksandra się powtarza, przepraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Naprawdę ciekawe te komentarze :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cieszę się bardzo i dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje dla wszystkich :)

  Miło mi cię poinformować, że zostałaś nominowana do Liebster Award :)
  http://liveyourdreamsandlife.blogspot.co.uk/2013/08/nominacja-do-liebster-award.html

  OdpowiedzUsuń

 

Popularne posty

Fb