GIVEAWAY. Grafiki motywujące do spełniania marzeń

Witajcie :) Wspomniałam na moim facebook'owym profilu, że z okazji przekroczenia setki fanów, ogłoszę pierwszy giveaway. Do rozdania mam dwie zaprojektowane przeze mnie grafiki, motywujące do spełniania swoich marzeń, w komplecie z białą ramką Ikea Nyttja. Wymiar: 10x15cm. Tekst: "If you can dream it, you can do it". Co trzeba zrobić, aby otrzymać jedną z nich? To bardzo proste :)

W konkursie można wziąć udział za pomocą fb lub bloga.

Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie za pomocą facebook'a:
1. polub mój profil LiveYourFlow
2. pod wpisem konkursowym dodaj komentarz z odpowiedzią na pytanie:

JAKIE JEST TWOJE NAJWIĘKSZE MARZENIE ORAZ CO ROBISZ, ABY JE ZREALIZOWAĆ?

Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie za pomocą bloga:
1. obserwuj mój blog poprzez Bloglovin'
2. dodaj komentarz pod tym postem z odpowiedzią na pytanie:

JAKIE JEST TWOJE NAJWIĘKSZE MARZENIE ORAZ CO ROBISZ, ABY JE ZREALIZOWAĆ?

Rozdanie trwa tylko do poniedziałku do godz. 23:59. Wśród uczestników z każdej z grup wybiorę Zwycięzców, z którymi skontaktuję się poprzez dane pozostawione w komentarzu. Zwycięzca będzie miał możliwość wyboru koloru grafiki.

Pamiętajcie: MARZENIA SIĘ SPEŁNIA! :)

7 komentarze:

 1. Biorę udział za pomocą bloga :)

  Od kiedy pamiętam miałam marzenie. Jedno. Wielkie. Trochę większe niż ja sama.
  Chciałam napisać książkę.

  To trochę banalne, bo masa ludzi na świecie chce napisać książkę. Ale w moim przypadku jest to coś, czemu oddałam się całkowicie przez ostatnie 10 lat. Żeby spełnić to marzenie - lepiej - żeby dojść do obranego celu! Staram się codziennie zrobić chociaż jeden mały krok do przodu. Napisać chociaż jedno zdanie. Poprawić chociaż jeden rozdział. Zanotować kilka pomysłów.

  Poświęcam codziennie (zazwyczaj przed snem) kilka minut na to, żeby zastanowić się jak przyspieszyć proces. Co dodać. Co trzeba odjąć, żeby nie przytłoczyć czytelnika. To głównie dzięki temu marzeniu postanowiłam pisać bloga - to taka moja mała rozgrzewka przed nieuniknionym.

  Dodatkowo łapię kontakty. To zazwyczaj przypadkowe znajomości, które jak się później - też przypadkiem - okazało mogą pomóc w osiągnięciu mojego celu.

  Myślę, że w marzeniu najważniejsze jest to, żeby wiedzieć w jaki sposób można je zrealizować, a jeśli jeszcze tego nie wiadomo to zamiast "marzyć" dobrze jest wziąć się w garść i wymyślić coś sensownego. Bo marzenia same się nie spełniają.
  Marzenia zmienia się na cele, które się osiąga.

  OdpowiedzUsuń
 2. Obserwuję Cię na fb jako Anna Tyrała, oraz na bloglovin, więc dodaję komentarz tutaj :)

  Od gimnazjum moim największym marzeniem było studiowanie prawa. Od początku liceum robiłam wszystko, żeby jak najlepiej zdać maturę z historii, jednak zabrakło mi 0,7 pkt :(
  Byłam załamana, ale postanowiłam walczyć. Poświęciłam rok na przygotowania do matur z rozszerzonej historii i wosu i ...w tym roku nareszcie mi się udało !
  Ale czy to znaczy, że moje marzenie uległo już spełnieniu ? Hmm..myślę, że jest to tylko pierwszy krok. Teraz moim kolejnym marzeniem jest ukończenie studiów, a następnie dostanie się na aplikację prokuratorską. Mam nadzieję, że mi się uda i będę o to bardzo mocno walczyć :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kutnowianka ;)9 sierpnia 2013 22:57

  Napiszę o czym marzę nie z powodu konkursu, ale dlatego, że Twój wpis sprawił, że się nad tym zastanowiłam przez chwilę...

  Moim największym marzeniem jest wychowanie mojego dziecka tak, żeby chciało i potrafiło spełniać własne marzenia, aby miało w życiu pasje i żeby nigdy w siebie nie wątpiło.
  Marzę, żeby przez życie szło zawsze z podniesionym czołem i odwagą w sercu, której mi samej czasem brakuje.

  Co robię by moje marzenie się spełniło? KOCHAM.

  OdpowiedzUsuń
 4. Obserwuję z bloglovin:)
  Moim największym marzeniem jest zostanie aktorką. Większości dziewczynek w wieku wczesnoszkolnym marzy się wielka kariera w świetle reflektorów, a później z nich wyrastają i kierują swoje zainteresowania w inną stronę. Ja pozostaję przy tym marzeniu, choć wiele osób próbowało mnie od niego odwieść. Uczęszczam na kółko teatralne, biorę udział w konkursach, odgrywam drobne etiudy w domu i staram się ulepszać swój warsztat. I przede wszystkim - wierzę w siebie, bo bez tego ani rusz. Nie zniechęcam się opiniami, że po szkole aktorskiej nie ma pracy, że tylko nielicznym się udaje, że trzeba mieć bardzo silna psychikę. Ja wiem, że sobie poradzę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. A ja już taki print mam! Piękny jest i motywujący :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Moje największe marzenie to być mamą i żeby ten cel osiągnąć buduję trwały, mocny związek i dążę do samodzielności finansowej, zdobycia wymarzonej pracy, stworzenia wspaniałego domu :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Musisz obiecać, że jeszcze kiedyś zorganizujesz taki konkurs, bo mój Internet skutecznie odcinał mnie od świata w ostatnich dniach i przegapiłam tę okazję ! A grafiki są świetne :)

  OdpowiedzUsuń

 

Popularne posty

Fb